Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Akçakoca Sahil Otel

Akçakoca Sahil Otel

icon
“Tesisimizde toplam 61 oda bulunmaktadır. Bu odalardan 2 tanesi süit, 6 tanesi bağlantılı oda diğer odalar ise twin ya da french odalar şeklinde düzenlenmiş olup orman ve deniz manzaralı olarak ayrılmaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon hizmet vermektedir. Açık otopark, açık havuz, kapalı ve açık restoran, snackbar, ücretsiz wifi, çocuk oyun alanı gibi olanakları bulunmaktadır ve denize yürüme mesafesindedir.“

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Çamaşırhane
Günlük Temizlik
Havuz
Otopark
Wİ-Fİ
Şezlong
Ücretli Giriş
Çardak/Bank
Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
Klima
Çocuk Alanı
Bakım Odası
Duş
WC
Açık Alan
Aile Salonu
24 Saat Açık
Asansör

Hakkında

Akçakoca Sahil Otel

Tesisimizde toplam 61 oda bulunmaktadır. Bu odalardan 2 tanesi süit, 6 tanesi bağlantılı oda diğer odalar ise twin ya da french odalar şeklinde düzenlenmiş olup orman ve deniz manzaralı olarak ayrılmaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon hizmet vermektedir. Açık otopark, açık havuz, kapalı ve açık restoran, snackbar, ücretsiz wifi, çocuk oyun alanı gibi olanakları bulunmaktadır ve denize yürüme mesafesindedir.

Düzce ilimizin Akçakoca ilçesi Kalkın Köy’ünde konumlanan tesisimiz lokasyon olarak yeşil ile mavinin her tonunu görebileceğiniz doğa ile iç içe bir ortamda zaman geçirebileceğiniz Ve Hotels Akçakoca siz değerli misafirlerimizi ağırlamayı bekliyor. Evinizi Hissedeceksiniz.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Kalkın Köyü Darıderesi Mevki Kalkın-Akçakoca / DÜZCE
Akçakoca / DÜZCE
Telefon
0 380 606 08 84
0 380 611 81 06
Konuma Git