Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Melen & Melenci Rafting

Melen & Melenci Rafting

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Otopark
Wİ-Fİ
Çardak/Bank
Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
Duş
WC
Açık Alan
Çadır

Hakkında

“Melen & Melenci rafting tesisi olarak 20 senedir rafting sporuna gönül veriyoruz. Rafting sporunu hem ticari olarak hizmet sektörü ile bağdaştırıyor hem de hayatımız da bir tutku olarak görüyoruz. İstanbul ve Ankara gibi illere yakın olmamız sebebiyle rafting sporunu mümkün olduğunca fazla kitleye sevdirmek ve bu heyecanı siz değerli katılımcılarımıza yaşatmayı amaçlıyoruz. Her sene kazandığımız tecrübe ve deneyimlerin birikimiyle kendimizi geliştirirken sizlerin de güvenli bir şekilde rafting turunu tamamlamanızı ve maksimum keyif almanızı istiyoruz. Melen rafting tesisi olarak artan talebi karşılamak için her sene rafting tesisimizi kapasite olarak genişletiyor ve malzemelerimizi yeniliyoruz. Şu anda tesisimizde 30 adet sıfıra yakın rafting botu 5 adet daha eski botla tek seferde 250 kişi kapasite ile Düzce Melen Çayı’nda rafting yapma imkânı sunuyoruz. Sevgili rafting severler bu sayıyı yazmak okumak tabii ki çok kolay bir şeydir. Fakat rafting sporu için tek seferde 250 kişilik bir organizasyonu yönetmek bilgi, birikim, hizmet ve sağlam bir operasyon gerektirmektedir. “

Düzce Melen Çayı rafting parkuru Türkiye’nin en güvenli rafting alanıdır. Melen çayında 1999 yılından bu yana rafting yapılmaktadır. Şimdiye kadar her hangi bir ölümlü ve ya kırıklı kaza yaşanmamıştır. Yaşanmaması için riskli dönemler de nehire müdahale edilmekte ve risk oluşturan ne varsa müdahale edilmektedir. 3+1 zorluk derecesindeki parkur amatör ve profesyonel bütün sporculara hitap etmektedir.

Düzce Melen çayında rafting sezonu Şubat ayında başlar Ekim ayına kadar devam eder. Rafting sezonu uzun görünse de beklentinize göre farklılık göstermektedir. Türkiye’de hiç bir nehrin su rejimi sabit değildir. Adrenalin beklentisi yüksek olanlar bahar aylarını ilk deneyim yaşamak isteyenler yaz aylarını deneyerek tecrübe edinebilirler.

 

 

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Dokuzdeğirmen Köyü Cumayeri/DÜZCE
Cumayeri / DÜZCE
Telefon
0 543 875 55 79
E-Posta
melenraftingtesisi@gmail.com
Web Sitesi Whatsapp Hattı Konuma Git