Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Cumayeri Pakmaya Öğretmenevi

Cumayeri Pakmaya Öğretmenevi

icon
“Cumayeri Pakmaya Öğretmenevi, DÜZCE ili Orta Mahalle Öz Sok No:26 Cumayeri Düzce adresinde yer alan 4 oda ve 8 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.“

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Çamaşırhane
Otopark
Wİ-Fİ
Mescit
Güvenlik
Duş
WC
Açık Alan

Hakkında

Cumayeri Pakmaya Öğretmenevi, DÜZCE ili Orta Mahalle Öz Sok No:26 Cumayeri Düzce adresinde yer alan 4 oda ve 8 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Cumayeri Pakmaya Öğretmenevi Pak Holding A.Ş tarafından yapılarak 2003 yılında hizmete açılmıştır. Cumayeri ilçe merkezine 300 metre, Düzce il merkezine 20 km uzaklıkta bulunan tesis kalorifer sistemiyle ısınmakta olup yakıt olarak kömür kullanılmaktadır.

Otel bölümünde her biri 2 yataklı toplam 4 odanın yer aldığı Cumayeri Pakmaya Öğretmenevi‘nde odaların 3 tanesi tuvalet ve banyolu olarak hizmet vermektedir. Otel bölümü dışında dinlenme odası, mutfak, 80-100 kişilik çok amaçlı salon/lokal, 120 kişilik kapalı, 200 kişilik açık restoran ve etkinlik alanı yer alan tesiste düğün, nişan, doğumgünü, toplu yemek ve toplantı gibi organizasyonlar da yapılabilmektedir.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Orta Mahalle, Öz Sk. No:26, 81700 Cumayeri/Düzce
Cumayeri / DÜZCE
Telefon
0 380 735 36 02
Konuma Git