Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Kalkın Plajı

Kalkın Plajı

icon
“Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Kalkın Köyü sınırları içerisinde yer alan Kalkın Plajı, şehir merkezine yaklaşık olarak 48 km uzaklıktadır. Özel aracınız ile D655 ve D010 üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.“

Hakkında

Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Kalkın Köyü sınırları içerisinde yer alan Kalkın Plajı, şehir merkezine yaklaşık olarak 48 km uzaklıktadır. Özel aracınız ile D655 ve D010 üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehrin popüler plajlarından biri olan Kalkın Plajı, gelen tatilcilerine hem doğa ile baş başa vakit geçirme hem de denize girme imkânını sunmaktadır. Tertemiz denizi ile dikkat çeken plajın kumsal kısmı tamamen ince kum ile kaplıdır. Deniz son derece sığdır. Özellikle çocuklar ve yüzme bilmeyenler için oldukça elverişlidir.

Plajın çevresi tamamen yeşillikler ile kaplıdır. Plaj içerisinde yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler bulunduğu gibi duş, wc, soyunma kabini gibi hizmetler de yer almaktadır. Şezlong ve şemsiye kiralamak isterseniz, belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Halka açık olarak hizmet veren Kalkın Plajı’na girişler ücretsizdir.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
81652 Kalkın/Akçakoca/Düzce
Akçakoca / DÜZCE
Konuma Git