Düzce'ye Gelsene
tr en ar de fr ru

Mediqus Turizm

Hakkında

  Tatil dendiğinde gözünüzün önünde masmavi bir deniz, upuzun kumsallar, içinizi ısıtan güneş mi canlanıyor? Yoksa tarihi keşiflerin izinde mi hayal ediyorsunuz kendinizi? Tatile dair hayal ettiğiniz ne varsa, Mediqus'ta gerçeğe dönüşüyor. Yaz turları ile yurt içi ve yurt dışının popüler destinasyonlarına gidecek ve yapmak istediğiniz her şeyi yerinde deneyimleyeceksiniz. Üstelik konforlu oteller, deneyimli rehberler, şahane yol arkadaşları ve zahmetsiz bir yolculuk ile...
        Mediqus ile şimdi unutulmaz bir yaz tatili için tüm detaylarıyla düşünülmüş yaz turları ile yolculuk vakti. Yaz turları ile kimi zaman şahane koylara gidecek ve turkuaz sularda yüzecek; kimi zaman tarihi Likya Yolu üzerindeki kral mezarlarını görecek ve caretta carettaları izleyecek, kimi zaman Kaz Dağları'nda oksijene doyacak ve Karadeniz yaylalarında yeşile hayran kalacak, kimi zaman Roma sokaklarında dondurma yiyecek ve Barcelona plajlarında yürüyecek, kimi zamansa hindistan cevizinizi tadarken egzotik Asya'da yepyeni bir dünya ile tanışacaksınız. Benzersiz yaz rotalarına Mediqus güvencesi ile gitmeye hazır mısınız?
Yaz Turları Yurtiçi
        Yaz tatilini Türkiye'de geçirmek isteyen misafirlerimiz için uçaklı ve otobüslü yaz turları tüm detaylarıyla düşünülmüş programlara sahiptir. Benzersiz tatil köylerinde kalabilir, Ege ve Akdeniz'in sularında yüzebilir, günübirlik ya da hafta sonu turları ile her an keşfetmenin güzelliğini yaşayabilir, festival turları ile eğlenceye doyabilirsiniz. Seçkin yaz otellerinde kalarak kusursuza yakın bir tatil keyfi için yaz turları hem ailece hem arkadaş grubunuzla hem de tek başınıza tatil imkanı sağlıyor. Yıllık izninizde ya da resmi tatil günleri için düşünebileceğiniz yaz turları ile GAP turlarına katılabilir, Mardin turları ile Doğu'nun gizemini yaşayabilir, Bozcaada turları ile enfes denizlere kavuşabilir, Antalya turları ile tekne sefası yapabilirsiniz.
Vizesiz Yaz Turları
        Yaz tatili için rotada yurt dışı varsa Mediqus'ın yaz turlarında Avrupa'dan Asya'ya kadar birçok ülke sizi bekliyor. İster İtalya turları ile Roma, Floransa, Venedik başta olmak üzere İtalya'nın birbirinden güzel şehirlerine gidin, ister Orta Avrupa turları ile Prag, Budapeşte ve Viyana'yı keşfedin. Ayrıcalıklı Avrupa turları ile yazı yeni bir hikayeye dönüştüren Mediqus'ta rüya gibi tatil sizi bekliyor. Yurt dışının merak edilen ülkelerinden biri olan Amerika'yı muhteşem Amerika turları ile keşfederken egzotik Asya turları ile kartpostalları aratmayan manzaralara tanıklık edin.
        Mediqus ile hem bütçenize uygun tur fırsatları hem de yeni hikayeler ve deneyimler sizi bekliyor. Taksitli ödeme olanaklarından ve kampanyalardan yararlanarak ekonomik tatil yapabilir ve kampanyalardan yararlanarak aile boyu yaz keyfi yaşayabilirsiniz.
 

Partnerlerimiz

Adres
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 532 456 72 57
0 536 701 88 66
E-Posta
info@mediqus.com.tr
Web Sitesi Whatsapp Hattı