Düzce'ye Gelsene
>
>
Düzce, Ankara’da binlere kişiye tanıtıldı

Düzce, Ankara’da binlere kişiye tanıtıldı

21.11.2023
Düzce, Ankara’da binlere kişiye tanıtıldı

Düzce, Ankara’da binlere kişiye tanıtıldı

icon
“Türkiye’nin en önemli turizm fuarlarından biri olan ve bu yıl 6. düzenlenen Ankara Travel Expo Turizm Fuarında Düzce Belediyesi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) iş birliğiyle hazırlanan stant büyük ilgi topladı. “

DTSO Turizm Ar-Ge birimi tarafından oluşturulan tanıtım materyalleri ve Düzce Belediyesi’nin hazırlamış olduğu çok sayıda içerik, turizm acenteleri ve ziyaretçilerden beğeni aldı. Fuarın ilk gününde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Düzce Standında ziyaretçileri bizzat ağırlarken, fuarın 3. gününde AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, standı ziyaret ederek katılımcılarla birebir ilgilendi. Son gününde ise TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Tuğba Özcan ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ferit Mutlu da ziyaret etti.

 

Fuar boyunca; DTSO Turizm Ar-Ge Birimi tarafından hazırlanan ve çeşitli kaynaklardan toplanan 15 bin basılı tanıtım materyali, 300 promosyon ürünü ve 500 çeşitli tanıtım materyallerinden oluşan hediye çantası dağıtımı gerçekleştirildi.

 

Fuarda ayrıca; turizm acenteleri ile yapılan görüşmeler neticesinde, fuarı 4 gün boyunca toplam 35 bin kişi ziyaret etti. Fuarda DTSO Turizm Ar-Ge Birimiçok sayıda ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

 

DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce’nin muhteşem güzelliklerinden tüm insanlığın istifade etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu fuarda Düzce Belediyesi ile yapmış olduğumuz iş birliğiyle yer aldık. Düzce ili olarak hep birlikte tek vücut olarak ilimizi tanıtmaya, kalkındırmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda oluşan bu birliktelik ile Düzce’yi hak ettiği seviyelere çıkaracağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.