Düzce'ye Gelsene
>
>
BIYIK: “TURİZM ALANINDA ÖNEMLİ BAĞLANTILAR KURDUK”

BIYIK: “TURİZM ALANINDA ÖNEMLİ BAĞLANTILAR KURDUK”

11.12.2023
BIYIK: “TURİZM ALANINDA ÖNEMLİ BAĞLANTILAR KURDUK”

BIYIK: “TURİZM ALANINDA ÖNEMLİ BAĞLANTILAR KURDUK”

icon
“Bu yıl Fuarizmir’de 17.’si düzenlenen TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Düzce Belediyesi ile Düzce TSO tarafından kurulan stantlar, katılımcıların yoğun ilgisini çekti. Fuar Merkezi’nin gözdesi Düzce Stantları olurken, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, fuar merkezinde turizm ile ilgili önemli bağlantılar yaptıklarını söyledi. Bıyık, “Düzcemiz’i fuarda en iyi şekilde tanıyoruz” dedi.“

Türkiye'nin dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren TTI İzmir Fuarı ve Kongresi  ziyaretçilerini ağırlıyor. Fuarizmir Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuara, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası da Düzce Belediyesi ile birlikte katıldı. Düzce Beltur ile Düzce TSO tarafından açılan stantlar, Türkiye’nin dört bir yanından gelen binlerce turizm yatırımcısının dikkatini çekti.

Düzce’den fuara katılamayan firmaların tanıtıcı broşürleri , Düzce TSO yetkilileri tarafından  TSO standında, turizm yatırımcılarına dağıtılıyor. Ankara ve İstanbul gibi iki metropol şehrin tam ortasında bulunan, denizi, tarihi ve doğal bakir güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Düzce’nin tanıtımı fuar merkezinde Düzce Belediyesi ve Düzce TSO tarafından en iyi şekilde yapılırken, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, turizm yatırımcıları ile önemli bağlantılar yapıyor.

“Turizm işletmecileri ile önemli bağlantılar kurduk”

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezi’ne açıklamalarda bulunan Düzce TSO Başkanı Erdoğan Bıyık, “Biz bu fuara katılmak için Düzce Belediyesi’nden ricada bulunduk ve burada bize gösterilen alanda Düzce TSO olarak standımızı açtık. Bu standımızda, fuara katılmak isteyen ama katılamayan firmalarımızın tanıtıcı broşürlerini, turizm yatırımcılarına dağıtıyor. Hem Düzce Beltur A.Ş, hem de bizim stantlarımız, yoğun ilgi görüyor. Bu fuar, Düzce’nin turizmde tanıtılması için bizim için büyük bir fırsat. Bize bu fırsatı sunduğu için sayın Belediye Başkanımız Dr. Özlü’ye teşekkür ediyoruz. Ayrıca, büyük turizm şirketleri ve Türkiye’nin önde gelen otel işletmecileri ile önemli bağlantılar kurduk” diye konuştu.

Öte yandan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Düzce’nin coğrafi işaretli ürünü olan Konuralp Pirincini, gelen misafirlere kendi elleri ile ikram etti.