Düzce'ye Gelsene
>
>
Düzce TSO Emitt Fuarı’nda Binleri Düzce’ye Davet Ediyor

Düzce TSO Emitt Fuarı’nda Binleri Düzce’ye Davet Ediyor

13.02.2024
Düzce TSO Emitt Fuarı’nda Binleri Düzce’ye Davet Ediyor

Düzce TSO Emitt Fuarı’nda Binleri Düzce’ye Davet Ediyor

icon
“Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 6-9 Şubat 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenmekte olan EMITT Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer alan Düzce TSO Standını ziyaret ederek katılımcıları bizzat ağırladı.“
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 6-9 Şubat 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenmekte olan EMITT Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer alan Düzce TSO Standını ziyaret ederek katılımcıları bizzat ağırladı.

Dünyanın en büyük Turizm ve Seyahat Fuarlarından biri olan EMITT Turizm ve Seyahat Fuarının ikinci gününde de Düzce Standı en çok ziyaret edilen stantlardan biri olmaya devam etti. Düzce Standında ikinci günde Düzce Valisi Selçuk Aslan ve Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar, fuar ziyaretçilerine Düzce’nin doğa güzellikleri ve ziyaret edilmesi gereken alanlarıyla ilgili bilgiler aktardı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce Valisi Selçuk Aslan’a Düzce TSO tarafından hazırlanan, Düzce’ye Gelsene temalı kartpostal tablosu takdim etti. Erdoğan Bıyık, EMITT fuarı için özel olarak hazırlanan kartpostallarla, geçmiş gelenekler ile teknolojik gelişmeleri birleştirmeyi amaçladıklarını, kartpostalların arkasında yer alan qr kodunu okutarak, isteyenlerin Düzce’ye Gelsene web sitesi üzerinden sevdiklerine dijital kartpostal gönderebileceklerini söyledi.

Fuarın ikinci gününde Düzce standında oluşan yoğunluktan da hayli mutlu olduklarını belirten Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce Valilimiz Sayın Selçuk Aslan’ın öncülüğünde Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Özel İdaresi ve diğer paydaşlarımızın katılımıyla muhteşem bir stant oluşturmuş olduk. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Düzce’nin tüm dinamikleri olarak ilimizi hep birlikte tanıtmaya, ortak bir turizm diliyle hareket etmeye gayret ediyoruz. Bu birlikteliğin sağlanmasında emeği geçen Sayın Valimiz Selçuk Aslan’a, Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü’ye ve tüm kurumlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.