Düzce'ye Gelsene

Wolf Garden

icon
“Batı Karadeniz'in tek Glamping konseptinde olan, konforu ve doğada olmanın keyfini aynı anda yaşayabileceğiniz hoş bir mekan.“

İmkanlar

Bungalov
Kahvaltı Dahil
Otopark
Wİ-Fİ
Şezlong
Çocuk Aktiviteleri
Ücretli Giriş
Mangal Alanı
Çardak/Bank
Restoran/Cafe
Klima
Paket Servis
Duş
WC
Açık Alan
Aile Salonu
Çadır

Hakkında

Benzersiz Konaklama

Ağaç evden, Karavanlara, Hobbit evlerine kadar tesisimiz içerisinde konaklayabileceğiniz bir çok alan bulunmaktadır.

Ortak Alanlar

Grup halinde doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz localardan, tüm gün keyif yapmak isteyeceğiniz hamaklar ve daha bir çok alan tesisimizde bulunmaktadır.

Hem Şehir Hem Doğa!

Tesisimiz plajlara, yürüyüş parklarına ve zincir marketlere yürüme mesafesinde olup, şehrin tüm imkanlarından kolaylıkla yararlanabileceğiniz aynı zamanda şehirden izole bir alanda bulunmaktadır.

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Değirmenağzı mevkiinde bulunan 8 dönümlük arazide kurduğumuz tesisimiz, meşe ağaçlarının gölgesinde hizmet vermektedir. Hemen şehrin yanı başında olan tesisimize 100 m. yürüme mesafesinde 24 saat açık akaryakıt istasyonu, market, manav ve eczane bulunmaktadır. Tesisimize çok kısa mesafede bir aile hekimliği vardır. Yine tesisimize çok kısa bir mesafede;  içinde tenis kortları, basket sahaları ve oldukça uzun yürüyüş alanı bulunan 15 Temmuz Parkı vardır. Ayrıca alanımız denize de yürüme mesafesindedir.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Wolf Garden
Adres
Hacı Yusuflar, Değirmenağzı mevki, Susam Sk
Akçakoca / DÜZCE
Telefon
0 533 300 66 81
E-Posta
site.wolfgarden@gmail.com
Web Sitesi Whatsapp Hattı Konuma Git