Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Aydınpınar Şelalesi Bungalov

Aydınpınar Şelalesi Bungalov

icon
“Beş ayrı şelale kümesinden oluşan ve Düzce’nin önemli yürüyüş parkurlarının başında gelen Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı'nda 4 mevsim konaklama imkanı başlıyor.“

İmkanlar

Bungalov
Elektrik
Günlük Temizlik
Havuz
Otopark
Wİ-Fİ
Şezlong
Ücretli Giriş
Mangal Alanı
Çardak/Bank
Mescit
Güvenlik
Klima
Paket Servis
Duş
WC
Açık Alan

Hakkında

Beş ayrı şelale kümesinden oluşan ve Düzce’nin önemli yürüyüş parkurlarının başında gelen Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı'nda 4 mevsim konaklama imkanı başlıyor.

Beş ayrı şelale kümesinden oluşan ve Düzce’nin önemli yürüyüş parkurlarının başında gelen Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı'nda 4 mevsim konaklama imkanı başlıyor. Tabiat parkının içerisinde 50 yatak kapasiteli Bungalov evler ve Dome çadırlar doğaseverlerin hizmetine sunulacak. Doğa ile konforu birleştirerek yerli ve yabancı turistlerin tercih başlıkları arasına girmesi, bölge ve ülke turizminin lokomotifleri arasına yer alması için yoğun çalışma başlatılan Aydınpınar Şelalesinde yoğun mesai harcıyor. Farklı bir konsept ile doğa ve kamp severlerin hizmetine sunmak, tabiat ile iç içe keyifli ve sakin zaman geçirmek isteyenlerin odak noktası haline getirilme çalışmaları çerçevesinde yapılan Dome çadırlar ile bungalov ev projeleri tüm hızıyla sürdürülüyor. İlk etapta Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından projesi onaylanan, ardından gerçekleştirilen vaziyet planı ve kır evi mimari avan projeleri revizelerinin de onaylanmasıyla birlikte 20 adet 54 metrekarelik bungalov ev ile 9 adet de 36 metrekarelik Dome çadırlar, 4 mevsim konaklama imkanıyla Düzce turizminin hizmetine sunulacak. İnşa çalışmalarının ilk etabında 9 Dome Çadır ile 1 bungalov evin bitirilmesi planlanıyor. Yapılacak olan Dome çadırların 7’sinde çift kişilik yatağın yanı sıra çocuk yatağı bulunurken, bungalov evin asma katında 2 tek yatak ile alt kısmında çift kişilik yatak bulunacak.İnşa çalışmalarının sürdüğü tesis alanında ayrıca A Plus restoran ve Kır Kahvesi de yerine alırken, kahvaltı ve alakart akşam yemeği seçenekleri ile misafirlerde ağırlanabilecek.

 

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Yılankaya, 81100 Aydınpınar/Düzce Merkez/Düzce
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 536 777 86 26
0 542 255 39 04
Whatsapp Hattı Konuma Git