Düzce'ye Gelsene

DÜFest

İmkanlar

Açık Alan

Hakkında

Daha önce farklı adlarla gerçekleştirilen ve bu yıl ilk kez DÜFest 2022 adıyla düzenlenen öğrenci festivalinin ikinci günü Akademik Birimler Arası Öğrenci Futbol Turnuvası maçlarıyla başladı. Birbirinden çekişmeli maçların yaşandığı turnuvada öğrencilerimiz, uzun bir salgın süreci sonrasında özlemini çektikleri futbol müsabakalarında ter dökerek başarı için kıyasıya mücadele etti.

 

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki DÜFest 2022’de; sergiler, yarışmalar, halk oyunları, rodeo, İzci ve Dağcılık Toplulukları gösterileri, Binicilik ve Geleneksel Türk Okçuluğu Topluluğu showları gibi sayısız etkinlik ve sürprizlerle öğrencilerimiz tam bir şenlik havası yaşadı.

 

DÜFest 2022 kapsamında Üniversitemiz öğrenci gruplarının gerçekleştirdiği canlı müzik programları ve DJ performansları, festival alanını dolduran öğrencilerimize keyifli anlar yaşattı.

Günün son etkinliğindeyse ülkemizin önde gelen müzik gruplarından Ezginin Günlüğü sahne aldı. Geçmişten günümüze birbirinden değerli eserlerini seslendiren gruba, öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Kusursuz bir sahne performansı sergileyen Ezginin Günlüğü’nün şarkılarına coşkuyla eşlik eden öğrencilerimiz müzik ve eğlenceyle dolu, unutamayacakları ve hayatlarında güzel bir hatıra olarak kalacakları bir bahar akşamı yaşadı.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Düzce Ünv., 81620 Yörük/Düzce Merkez/Düzce
Konuralp / DÜZCE
Konuma Git