Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Düzce Melen Rafting

Düzce Melen Rafting

icon
“Düzce'de Cumayeri'nde faliyet gösteren Dokuzdeğirmen Köyünden başlayan 12 km rafting parkuru bulunan, rafting için elverişli rafting sporunu bilenler yada ilk kez rafting yapmak için katılanlar açısından çok uygun su debisine sahip, son derece güvenli doğa ile başbaşa yeşiller içinde 12.000 m2 alan içerisine kurulmuş kuş sesleri su sesini duyabileceğiniz, melen çayının tam kenarında, hafta sonunuzu değerlendirmeniz için, şehir hayatından sıkılıp bir günü kendinize ayırmanız, dilerseniz arkadaşlarınız ile dilerseniz şirket olarak dilerseniz ailenizle ile günü birlik eğlence ve heyecanı aynı anda tadabileceğiniz, rafting sporunu profesyonel rehber eğretmenler eşliğinde keyfini çikararak yapabileceğiniz, raftingden gerçek manada keyif alabileceğiniz, düzcenin gözdesi Düzce Rafting Tesisi. Rafting Bizim işimiz. Suyu ve macerayı seviyorsanız bu iki zevkinizi rafting ile birleştirebilirsiniz. Macera kendi evinde doğanın kalbinde Alanımızı Resimlerimizi daha fazlası için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz Ankara ve istanbul'a en yakın, Türkiye'nin en büyük rafting tesisi. MELEN MACERA RAFTİNG“

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Çardak/Bank
Mescit
Restoran/Cafe
Duş
WC
Açık Alan
Çadır

Hakkında

Rafting

Vucudunuzun çok fazla adrenalin salgılayacağı bir su sporudur. yedi den yetmişe herkes rafting yapabilir. Her hangi bir teknik bilgi ve beceri gerektirmez. Takımların başındaki rehberlerin tavsiyelerine uyarak herkesin yapabilecegi bir spor. Teknik malzeme olarak can yelegi, kask ve su geçirmeyen elbiseler kullanılır.

Her mevsim yapılabilir fakat mevsime göre nehirlerin debileri değiştiği için parkurlar daha zorlu olabilir. Herşeyden önce rafting takım olarak yapılan bir spordur. Nehire inmeden önce rehberler tarafından bu sporun nasıl yapılacagına dair bir egitim verilir. Katılımcılara nehirde nasıl yüzülür?manevralar nasıl yapılır? botta nelere dikkat etmek gerekir?,ip nasıl kullanılır?kürek nasıl tutulur ve kullanılır?gibi soruların yanıtları kısa bir egitimle verilir. Daha sonra can yelegi, kask, su gecirmeyen elbiseler dagıtılır ve serüven başlar. Parkurlar güçlük dereceleri bakımından 6'ya ayrılır. Güçlük derecesi 1 olan parkur en kolay, 6 olan ise en zorlu parkurlardan oluşur. Parkur üstüne melen çayının akış hızı, yani debisi, parkur üstündeki kaya yogunlugu bu güçlük derecelerinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Parkurlar ortalama olarak 10-13km. uzunluğundadır. Botlara 6 yada 8 kişilik gruplar halinde binilir. Yol boyunca rehberinizin verdiği komutlara uyarak takım halinde botunuzu azgın melen çayı sularında meydana gelen rapidlerden (melen çayı içerisinde meydana gelen büyük dalgalar) geçirerek sakin sulara ulaştırmanın zevkini tadacaksınız. Heyecan yol boyunca sizi takip edecek.

Yamaç Paraşütü

Düzce melen çayı Tandem Yamaç Paraşütü ile adrenalin dolu bir maceraya hazır olun! Sizi bulutların üzerine çıkaracak, gökyüzünde özgürce süzülmenizi sağlayacak bir deneyim için doğru adrestesiniz.

DÜZCE Yamaç paraşütü hakkında bütün sorularınız ve merak ettiğiniz konular hakkında bizimle iletişime geçebilir, yamaç paraşütü rezervasyonu yapabilir ve mesaj bırakabilirsiniz. Rezervasyon sonrası sizlere verilen konumda sizleri bekliyoruz

Ödeme alınmadan rezervasyon yapılmaz. Kesin rezervasyon sonrasında iptal talepleri müsaitlik durumuna göre değerlendirilecektir.

Atv

Hem doğayla baş başa hem de heyecanlı bir etkinlik düşün.Hem spor yapıyorsun hem eğleniyorsun! Yorulup acıkıyor, mevsimine göre yağmura, güneşe doyuyor, doğayla baş başa şehrin kalabalığından uzakta sıra dışı bir gün geçiriyorsun.

İyi de ATV kullanmayı bilmiyorum, diyeceksin. Deme! Sürüş için eğitmenlerimiz var. Parkurlarımız, rehberlerimiz, araçlarımız ve heyecanımızla sizleri bekliyoruz.

Zipline

Son zamanlarda çok yaygınlaşan bu heyacanlı aktivitemize katılıp sizlerde bu macera dolu ortama bekliyoruz

 

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Dokuzdeğirmen Köyü Yolu, 81700 Dokuzdeğirmen/Cumayeri/Düzce
Cumayeri / DÜZCE
Telefon
0 542 501 85 31
E-Posta
Maceradogasporlari@gmail.com
Web Sitesi Whatsapp Hattı Konuma Git