Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Harmankaya Şelalesi

Harmankaya Şelalesi

icon
“Düzce’nin Cumayeri İlçesi, Harmankaya köyünde bulunan Harmankaya Şelalesi Düzce’ye 31 km, İlçe merkezine 11 km mesafededir. Harmankaya Şelalesi, Cumayeri – Dokuzdeğirmen köyü yanından geçen Büyük Melen Nehri üzerindeki 13 km’lik parkuru ile Türkiye’nin 3. büyük rafting alanına 5 km mesafededir. Harmankaya Şelalesi kendi görkemli görüntüsünün yanında 700 m’lik orta zorlukdaki yürüyüş parkuru ile de bölgenin saklı cenneti. Bölge, doğa yürüyüşü ve foto safari için oldukça uygundur.“

İmkanlar

Mangal Alanı
Mangal İzin
Açık Alan

Hakkında

Düzce’nin Cumayeri İlçesi, Harmankaya köyünde bulunan Harmankaya Şelalesi Düzce’ye 31 km, İlçe merkezine 11 km mesafededir. Harmankaya Şelalesi, Cumayeri – Dokuzdeğirmen köyü yanından geçen Büyük Melen Nehri üzerindeki 13 km’lik parkuru ile Türkiye’nin 3. büyük rafting alanına 5 km mesafededir. Harmankaya Şelalesi kendi görkemli görüntüsünün yanında 700 m’lik orta zorlukdaki yürüyüş parkuru ile de bölgenin saklı cenneti. Bölge, doğa yürüyüşü ve foto safari için oldukça uygundur.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Cumayeri merkeze özel halk otobüsleri ile ulaşım sağlanması sonrası özel taksi ile şelale yürüyüş alanının başlangıcına kadar gidilebilmektedir.

Harmankaya Şelalesi
Adres
81700 Esentepe/Cumayeri/Düzce
Cumayeri / DÜZCE
Konuma Git