Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Motocross - Düzce

Motocross - Düzce

icon
“Düzce coğrafi yapısı motor sporları alanında bir çok alternatif bölge sunmaktadır. Özellikle, Kaynaşlı ilçesi yaylaları, gölleri, ormanları ve coğrafi konumu ile Ülkemizin doğa ve motor sporları merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu amaçla İlçede 150 dönümlük bir arazi üzerine motocross, enduro, ATV, off-road ve dağ bisikleti yarışlarının yapılacağı bir Motor Sporları Merkezi, Ekstrem Enduro Şampiyonası ile birlikte Ülkemiz ve tüm dünyadaki sporculara hizmet vermeye başlamıştır. “

İmkanlar

Otopark
WC
Açık Alan

Hakkında

Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi, yarışçıların dayanıklılığı ve becerisi ile araçlarının güvenilirliğini ispat etmek üzerine kurulu çok çeşitli doğal arazi yapısı üzerinde koşulan sportif bir etkinliktir. Yarış etapları genellikle organizatör tarafından özellikle düzenlenmeyen, tamamen doğal parkurları kapsar.

Düzce coğrafi yapısı motor sporları alanında bir çok alternatif bölge sunmaktadır. Özellikle, Kaynaşlı ilçesi yaylaları, gölleri, ormanları ve coğrafi konumu ile Ülkemizin doğa ve motor sporları merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu amaçla İlçede 150 dönümlük bir arazi üzerine motocross, enduro, ATV, off-road ve dağ bisikleti yarışlarının yapılacağı bir Motor Sporları Merkezi, Ekstrem Enduro Şampiyonası ile birlikte Ülkemiz ve tüm dünyadaki sporculara hizmet vermeye başlamıştır. 

 

Nerede ve Nasıl Gidilir

Motocross - Düzce
Adres
Kaynaşlı / DÜZCE
Web Sitesi Konuma Git