Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Rafting Düzce

Rafting Düzce

icon
“Profesyonel Ekip Uluslararası Rafting Federasyonu (IRF) tarafından akredite edilmiş rafting nehir rehberi lisansı olan Türkiye’nin farklı nehirlerinde görev alan profesyonel ekip tir. Ayrıca ilk yardım eğitimini belgeleyip güncel tutan rafting rehberliğini meslek olarak icra eden profesyonel nehir rehberleridir.“

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Otopark
Çocuk Aktiviteleri
Çardak/Bank
Restoran/Cafe
Duş
WC
Açık Alan
Aile Salonu
Çadır

Hakkında

Profesyonel Ekip

Uluslararası Rafting Federasyonu (IRF) tarafından akredite edilmiş rafting nehir rehberi lisansı olan Türkiye’nin farklı nehirlerinde görev alan profesyonel ekip tir. Ayrıca ilk yardım eğitimini belgeleyip güncel tutan rafting rehberliğini meslek olarak icra eden profesyonel nehir rehberleridir.

Önce Güvenlik

Raftingte güvenlik tedbirleri diğer doğa sporlarında olduğu gibi en çok dikkate aldığımız ilk kuraldır.
Adrenalin Kamp ekibi olarak rafting faliyeti için maksimum güvenlik önlemini alırken üzerinde hassasiyetle durduğumuz bazı noktalar vardır.

Sınırsız Eğlence ve Terapi

Aktivitelerimizle adrenalini doruklarda yaşarken stres ten uzak doğanın içinde eğlencede sınır tanımayacaksınız. Aktivite esnasında ekibinizle istediğiniz gibi marşlar, şarkılar söyleyip adrenalin ve heyecanında etkisiyle çığlıklar atarak üzerinizdeki tüm stresten arınacaksınız.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Dokuzdeğirmen Köyü No:3 Cumayeri – Düzce
Cumayeri / DÜZCE
Telefon
0 542 180 12 83
E-Posta
raftingd81@gmail.com