Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Akçakoca Öğretmen Evi

Akçakoca Öğretmen Evi

icon
“Akçakoca Öğretmenevi, DÜZCE ili Hacı Yusuflar Mahallesi Esentepe Mevkii Akçakoca Düzce adresinde yer alan 22 oda ve 70 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.“

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Çamaşırhane
Günlük Temizlik
Otopark
Wİ-Fİ
Çardak/Bank
Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
Klima
Duş
WC
Açık Alan
Aile Salonu
24 Saat Açık
Asansör

Hakkında

Akçakoca Öğretmenevi, DÜZCE ili Hacı Yusuflar Mahallesi Esentepe Mevkii Akçakoca Düzce adresinde yer alan 22 oda ve 70 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Akçakoca Öğretmenevi Düzce ilinin Karadeniz’e kıyısı olan Akçakoca ilçesinde denize sıfır deniz ve doğa manzaralı bir konumda faaliyet göstermektedir. Ankara ya 270 km. İstanbul’a ise 238 km. uzaklıkta olup ulaşımı kolay bir noktadadır. Karadeniz’in tipik özelliklerini görebileceğiniz ve hoş vakit geçirebileceğiniz bir tesistir.

Akçakoca Öğretmenevi hizmet üniteleri; 150 kişilik Ala Carte Tepe Restoran 530 Kişilik Deniz Restoran 70 Oda (2 Kişilik Odalar, 3 Kişilik Odalar, 4 Kişilik Odalar, Duble Yataklı Odalar, VIP Suit Oda) 200 Yatak Kapasite 210 Kişilik Konferans Salonu VIP Oda Bilgisayar Salonu Kitap Okuma Salonu ve Kütüphane Seminer Oturum Salonları Mescit Lokal Çocuk Parkı Otopark Camlı Veranda.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Hacı Yusuflar, Site Sk. No:3, 81650 Akçakoca/Düzce
Akçakoca / DÜZCE
Telefon
0 380 611 92 79
Konuma Git