Düzce'ye Gelsene

Hızel Otel

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Çamaşırhane
Günlük Temizlik
Otopark
Wİ-Fİ
Restoran/Cafe
Klima
Duş
WC
Aile Salonu
24 Saat Açık

Hakkında

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan HIZEL, Düzce'de kurulmuştur. Bir aile şirketi olan HIZEL' in ticari geçmişi 70'li yıllara dayanmaktadır. 70'li yıllarda yapı malzemeleri ve inşaat ile başlayan süreç 1995 yılında otomotiv sektörü, akabinde otelcilik ve 2003 yılında HIZEL Tekstilin kurulmasıyla devam etmiştir.

Büyümeyi ilke edinen HIZEL ailesi yatırımlarına yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir. HIZEL köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. Hızel Otel 2000 yılından bu yana turizm sektöründe tecrübesi ve kaliteli hizmetini 11. yılında da, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek bir otelin gerektirdiği donanımla profesyonel hizmet vermektedir.

Aynı zamanda konferans merkezi olması nedeniyle iş dünyasının çok çeşitli beklentilerini de yerine getirmektedir. Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Hızel Otel, şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzakta, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır. Tecrübe, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile Hızel Otel ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Azmimilli, Gazhane Cd. No:1, 81010
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 380 514 76 76
0 549 599 00 81
E-Posta
info@hizelotel.com
Web Sitesi Whatsapp Hattı Konuma Git