Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Yığılca Öğretmenevi

Yığılca Öğretmenevi

icon
“Yığılca Öğretmenevi, DÜZCE ili Orhangazi Mahallesi Erenler Sokak No:7 Yığılca Düzce adresinde yer alan 12 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.“

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Çamaşırhane
Otopark
Wİ-Fİ
Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
Klima
Duş
WC
Açık Alan
Aile Salonu
24 Saat Açık

Hakkında

Yığılca Öğretmenevi, DÜZCE ili Orhangazi Mahallesi Erenler Sokak No:7 Yığılca Düzce adresinde yer alan 12 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

İlçe merkezinde yer alan Yığılca Öğretmenevi, Düzce il merkezine 36 km, Yedigöller Milli Parkı’na 44 km. mesafede faaliyet göstermektedir. Doğa turizminin yoğun şekilde gerçekleştiği bölgede yer alan tesis Saklıkent şelalesi, Yılançatı şelalesi, Yoğunpelit Şelalesi, Homruz yaylası ve Batı Karadeniz bölgesinin en büyük mağarası olan Sarıkaya Mağarası gibi önemli doğal ve turistik merkezlere kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Ek olarak meşhur yığılca arısı ve benzersiz güzellikte ıhlamurlar da bölgede yetiştirilmektedir.

1999 tarihinde hizmete açılan Yığılca Öğretmenevi, 20 yatak kapasiteli otel bölümünün yanı sıra lokal, mescit ve otopark birimleriyle de misafirlerine hizmet vermektedir.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
ORHANGAZİ MAH. ERENLER SK. ÖĞRETMENEVİ BLOK NO 7 YIĞILCA / DÜZCE
Yığılca / DÜZCE
Telefon
0 380 651 41 07
Konuma Git