Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Akçaabat Köftecisi

Akçaabat Köftecisi

İmkanlar

Günlük Temizlik
Wİ-Fİ
Mescit
Klima
Çocuk Alanı
WC
Açık Alan

Hakkında

Akçaabat Köftecisi ‘Trabzon’dan Düzce’ye uzanan bir lezzet’ yolculuğunun hikâyesidir. Etin en güzel hikâyesini yazmak için kollarımızı sıvadık ve köfte yoğurduk. Akçaabat Köftesi standartlarına uygunluğumuz konusunda Nobel’e aday olduk. En güzel hikâyede etin en güzel yeri de olmalıydı, menümüze Antrikot koyduk. Başka karakterler de vardı; dana bonfile, kuzu pirzola, tavuk kanat, tavuk pirzola, çöp şiş derken hikâye uzadı gitti. Salata çeşitleri, çorba çeşitleri...

Çorba çeşitleri demişken; bizde bir Akçaabat usulü et haşlama var ki, -buna daha sonra ayrıca değinmek gerekiyor, sormayın gitsin ya da sorun. Size 120 gram dana Antrikot etini 75 dakika boyunca haşlayınca o et bir anda hikâyenin ana karakterine nasıl dönüşüyor, tabii ki de anlatamayız. He bir de şunu eklememiz gerekiyor; bu hikâyede, yani bizim soframızda ikramlar boldur.

Yemekten önce turşu, acılı ezme, süzme yoğurt-kapya biber, yemekten sonra da fındıklı baklava, kuru üzüm, kavrulmuş fındık ve çay-kahve bizim ikramımızdır. İşte bu yüzden diyoruz ki Akçaabat Köftecisi ‘Trabzon’dan Düzce’ye uzanan lezzet’ yolculuğudur.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Akçakoca Yolu Üzeri 2.Km Çavuşlar Mahallesi
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 380 514 48 81
E-Posta
info@akcaabatkoftecisi.com.tr
Web Sitesi Konuma Git