Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Beltur Erguvan Sosyal Tesisleri

Beltur Erguvan Sosyal Tesisleri

icon
“Tesisimiz kafe-restoran olarak faaliyette olup, Bahçeşehir bölgesindedir. Geniş kır bahçesi ve etrafı adının aldığı erguvan ağaçları ile çevrilidir. Erguvan Tesisimizde zengin yemek ve içecek mönüsünün yanı sıra iş toplantı yemekleri ya da grup yemeklerine, yöresel Düzce mutfağından ve Türk mutfağından seçmeler ile hazırlanan grup mönüleri de uygulanmaktadır.“

İmkanlar

Elektrik
Otopark
Wİ-Fİ
Restoran/Cafe
Klima
Açık Alan

Hakkında

Erguvan Sosyal Tesisleri 200 kişilik kapalı ve 1.300 kişilik açık alanı, 50 metre genişliğindeki sahnesi, gelin odası, ses sistemleri ile yemekli ya da yemeksiz düğün, nişan, davet, doğum günü v.s. organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Tesisimizin yanında kurulu olan otağ çadırımız da 200 kişi kapasiteli olup, toplantı ve organizasyonlar düzenlenmektedir.

Çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında tesis, adını aldığı Erguvan Ağaçlarıyla süslendi. Orman dokusunun korunması yanı sıra nitelikli peyzaj düzenlemesi ile rengarenk bir dokuya bürünmüştür. Ferah ve geniş alanları ile sadece bir restoran ve kafe değil günün her anında vakit geçirebileceğiniz bir yaşam merkezi niteliğindedir.

Özellikle tesisimizin üst tarafından bulunan koru sınırına çok sayıda erguvan ağaçları dikildi. Bu sayede tesisimizin aydınlatmasının da etkisi ile gündüz saatlerinin yanı sıra gece de Erguvan Sosyal Tesisleri mor rengin yansımaları ön plana çıkmaktadır.

"Minimum Kar, Yüksek Kalite"

Restoranımız "halka hizmet" mantığı ile kaliteli ürünü en ucuza halkımıza sunmayı hedeflemiştir. Yöresel lezzetlerin yanı sıra damak tadınıza hitap edecek onlarca çeşidi ile sizleri eşsiz bir lezzet şölenine beklemektedir.

Dört mevsim, 7 gün keyifle hizmet alacağınız tesisimizde tüm özel günlerinizi de benzersiz kılmanız mümkündür.

Ulaşım

Kalıcı Konutlar 3. Bölgede yer alan ve Düzce'mizin en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan tesisimize özel aracınızla rahatlıkla gelebileceğiniz gibi toplu taşıma ile de rahatlıkla gelebilirsiniz.

Tüm misafirlerimizi, gıda güvenliğine uygun, hijyenik, kaliteli, hesaplı ürünlerimiz ve profesyonel ekibimiz ile ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Çamlı Evler Mah. 3. Çamlı Evler Cad. No:18 Düzce / Merkez
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 380 411 68 68
0 537 777 75 20
Web Sitesi Whatsapp Hattı Konuma Git