Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Bülent'in Yeri

Bülent'in Yeri

icon
“İlk pidelerimizi 1962 yılında ekmek fırınımızda yapmaya başlamıştık. Özellikle Pazar günleri kendi hazırladıkları iç malzemesini getirenlere ekmek hamurundan pideler yapardık. Yaptığımız pideler çok beğenilirdi. 1973 yılında bugün halen kullanmakta olduğumuz fırını yaptırarak bölgemizde ilk pide fırınını açtık. Taş fırında odun ateşinde pişen pidelerimizden tadanlar dostlarına, arkadaşlarına tavsiye ettiler. Her gelen daha sonra yanında yeni dostlar arkadaşlar getirerek bölgemizde tanınmamızı sağladı. Damak tadına önem verenler için Türk mutfağının geleneksel tatlarından olan pide çeşitlerimizi özenle hazırlayarak servis etmekteyiz.“

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Wİ-Fİ
Güvenlik
Restoran/Cafe
Klima
Çocuk Alanı
WC
Açık Alan
Aile Salonu

Hakkında

İlk pidelerimizi 1962 yılında ekmek fırınımızda yapmaya başlamıştık. Özellikle Pazar günleri kendi hazırladıkları iç malzemesini getirenlere ekmek hamurundan pideler yapardık. Yaptığımız pideler çok beğenilirdi.
1973 yılında bugün halen kullanmakta olduğumuz fırını yaptırarak bölgemizde ilk pide fırınını açtık. Taş fırında odun ateşinde pişen pidelerimizden tadanlar dostlarına, arkadaşlarına tavsiye ettiler. Her gelen daha sonra yanında yeni dostlar arkadaşlar getirerek bölgemizde tanınmamızı sağladı.  Damak tadına önem verenler için Türk mutfağının geleneksel tatlarından olan pide çeşitlerimizi özenle hazırlayarak servis etmekteyiz.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Ereğli Yolu Üzeri 4. KM Akçakoca Düzce Türkiye 81000
Akçakoca / DÜZCE
Telefon
0 380 621 71 17
Web Sitesi Whatsapp Hattı Konuma Git