Düzce'ye Gelsene
tr en ar de fr ru

Sanal Gerçekler

Hakkında

Yaş Sınırı: 16 +

Süre:  Tek perde / 80 Dakika 

Sosyal medyada tanıştıktan kısa bir süre sonra evlenmeye karar veren bir çiftin hikayesinde kadın ve erkeğin bilinen hikayesi, eşsiz bir komediye dönüşüyor... Tarık ve Özlem'in hikayesinde kadınlar ne ister , erkekler ne anlar yahut tam tersi erkekler ne ister kadınlar ne anlar sorularına cevap aranıyor... Sanal Gerçekler komedi türünde bir oyun olmasına rağmen karakterlerin hikayesi yer yer seyircilerde duygusal anlarda oluşturabiliyor...
Oyunda, evliliklerde sorun olarak görünen bir çok konuya değiniliyor ve sonunda sorun diye gördüğümüz şeylerin aslında sorun değil aşk olduğu vurgulanıyor...


25 Şubat 2024 Pazar
AdresKefeli Sanat Atölye Sahne
 

Yazan: Sezer Soykök

Yöneten: Hüseyin Kefeli

Yardımcı Yönetmen: Dilara Kefeli

Dekor Tasarım: Ahmet Ufuk Yılmaz

Afiş Tasarım: Aslıhan Yaman

Oyuncular: Hüseyin Kefeli, Tuğçe Uzun

Işık-Müzik-Tasarım: Cüneyt Altınışık

 

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Düzce - Kefeli Sanat Atölye Sahne Kiremitocağı Mahallesi 1012 Bulvarı No:13 Düzce / Merkez
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 850 333 99 11
5 053 822 95 9