Düzce'ye Gelsene

Kersendüz

Hakkında

KERSENDÜZ ®

2010 Yılında Ekoturizm uzmanlığı ve danışmanlığı kimliği ile Türkiye’nin dört bir köyünde hizmete başladık. Bu süreci 2018 yılına kadar belediye, valilik ve kalkınma ajansları ile ortak projeler geliştirip sürdürerek, Türkiye’nin birçok köyünde geleneksel yöntemlerle üretim, sağlıklı yaşam ve ekolojik turizm ile ilgili projelerde yerinde uygulamalı çalışmalarda bulunduk.

Ayrıca köy halkının doğa dostu ürettiği ürünleri markalaşma, tanıtım & satış vd. konularda uygulamalı eğitimler düzenleyip, belgesel ve tanıtım filmlerine köy halkı ile birlikte içerik hazırladık.

Bu yıllar süren hizmet aşkının, deneyimin ve emeğin sonucunda ise 1 sene süren marka kimliği oluşturma sürecinin ardından 2019 yılında ideallerimiz ve inancımızla KERSENDÜZ ® markasını kurduk.

 

KERSENDÜZ ® geleneksel üretim yöntemlerinin ve sağlıklı ekmeğin sürdürülebilir bir gelecek ve temiz bir toplum için en önemli unsur olduğunu fark ederek bu bilinci yaygınlaştırmayı görev edinmiştir.

 

Misyonumuz

Kaliteli hammadde, ekolojik üretim anlayışımızı, doğaya, insana, işimize olan saygımızı ve bunların tümünü kapsayan prensiplerimizi hiçbir suretle değiştirmeden aynı kalacağımız sözünü etik değerlerimizle önce kendimize vererek, azimle her gün gelişerek dünyaya ekmek & sağlık alanında hizmet etmekteyiz. 

 

Vizyonumuz

Tüm insanlığın sürdürülebilir ve ekolojik gıdaya ulaşabilir olması için çalışmak, sektörde ve dünyada dinamikleri değiştiren öncü bir marka haline gelmek.

 

Değerlerimiz

Profesyonellik,Yenilikçilik

Kalite, Şeffaflık, Güvenilirlik, Sürdürülebilirlik, Sorumluluk, Dürüstlük,

Sonuç Odaklılık, Etik, Çevreye Duyarlılık, Bütüncüllük, Öncülük, Etkinlik,

Ekip Ruhu, Kararlılık, Bilgiye Saygı, Takdir Etme

 

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Hamidiye Mah. Kıvılcım Sok. No:15/A Merkez/Düzce
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 380 606 06 90
E-Posta
info@kersenduz.com
Web Sitesi Konuma Git