Düzce'ye Gelsene

Özdilek AVM

İmkanlar

Elektrik
Sinema
Günlük Temizlik
Otopark
Çocuk Aktiviteleri
Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
Büfe/Market
Klima
Çocuk Alanı
Bakım Odası
WC
Aile Salonu
ATM

Hakkında

1983 yılında Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi ile perakende sektörüne giren Özdilek, kiralanabilir konseptte 3 alışveriş merkezi, kendi konseptinde 11 alışveriş merkezi, 10 hipermarket, 157 ev tekstili mağazası, 2 konsept lokum mağazası ve 10 departman mağazasıyla niteliğinden ödün vermeksizin, tüm şubelerinde misafirlerini, kaliteli ürün ve hizmet sunma hedefiyle ağırlamaktadır.

Özdilek, alışveriş merkezleri, departman mağazaları, ev tekstili mağazaları ve hipermarketlerinde ihtiyaç duyulan birçok ürünün bulunabileceği bir alışveriş konsepti sunmaktadır.

Birçok ürün ve markanın yer aldığı, modadan yemeğe, teknolojiden eğlenceye kadar her türlü ihtiyacın, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle karşılandığı Özdilek Alışveriş Merkezleri, tüm hizmet noktalarında 7’den 70’e her yaştan tüketiciye seslenmekte ve onlara farklı bir yaşam tarzı sunmaktadır.

Hızlı tüketimden züccaciyeye, gıdadan gıda dışına, ev tekstili ürünlerinden dekoratif ürünlere kadar a’dan z’ye ihtiyacınız olan ürünlerin yerli ve yabancı seçkin markalarla satışa sunulduğu Özdilek AVM’ler; mağaza, market, kafe & restoran, eğlence merkezi ve otopark bölümlerinden oluşmaktadır.

Ayrıca Özdilek,  8.000 çalışanıyla Türkiye’nin marka değeri en yüksek şirketleri içinde ilk 100 firma arasında yer almaktadır.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Hamidiye, 1247. Sk. No:7, 81030 Merkez/Düzce
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 380 999 15 20
4 444 416
E-Posta
info@ozdilek.com.tr
Web Sitesi Konuma Git