Doğal ve Organik Tatların Adresi: Koza Sepeti

Mustafa TAŞ ve Arzu TAŞ tarafından kurulan Koza Sepeti ve Sarı Kız Doğal Ürünler olarak iki markada el yapımı doğal organik pekmez, reçel, marmelat ve meyve şurubu üreten bir firmadır. Firma, 2023 yılında Düzce'de kurulmuştur. O günden beri, kaliteli ve lezzetli ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

Koza Sepeti'nin ürünleri, tamamen doğal ve organik malzemelerle üretilmektedir. Firma, üretim sürecinde kimyasal katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici kullanmamaktadır. Bu sayede, ürünlerinin doğallığını ve lezzetini korumaktadır.

Koza Sepeti'nin ürünleri, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firma, pekmez, reçel, marmelat ve meyve şurubu çeşitleriyle tüketicilerin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır.

Pekmez çeşitleri arasında dut, üzüm, incir ve keçiboynuzu pekmezi bulunmaktadır. Reçel çeşitleri arasında çilek, vişne, ahududu, kayısı ve portakal reçeli bulunmaktadır. Marmelat çeşitleri arasında portakal, mandalina, kayısı ve şeftali marmelatı bulunmaktadır. Meyve şurubu çeşitleri arasında vişne, ahududu, kızılcık ve şeftali meyve şurubu bulunmaktadır.

Koza Sepeti'nin ürünleri, Türkiye'nin her yerinde satışa sunulmaktadır. Firmanın ürünleri, online olarak da satın alınabilmektedir.

Koza Sepeti, doğal ve organik tatların adresidir. Firmanın ürünleri, sağlıklı ve lezzetli bir tüketim sunmaktadır.