Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Şimşirlik Yaylası Kamp Alanı

Şimşirlik Yaylası Kamp Alanı

İmkanlar

Elektrik
Mangal İzin
WC
Açık Alan
24 Saat Açık
Çadır

Hakkında

Düzce’nin doğal güzelliklerinden biri olan Şimşirlik Yaylası, Şimşirlik Alabalık Tesisinin yanındaki ormanlık alanda konumlanmış, çadır kampçıları için ideal bir noktadır. İşte bu güzel kamp alanının detayları:

Genel Bilgiler:

 • Yiyecek: Kamp alanında bir köy evi bulunmakta ve alt katı lokanta olarak hizmet vermektedir. Doğal ürünlerle hazırlanan yemekleri tadabilirsiniz.
 • Konaklama: Çadırda konaklama imkanı sunulmaktadır. Zemin çimenlik ve toprak olduğu için çadır kurmaya uygundur.
 • Wc: Tuvalet imkanı mevcuttur.
 • Su: Kamp alanında su bulunmaktadır.
 • Elektrik: Çadırlar için özel elektrik çekme imkanı olmasa da tesisin elektriği kullanılabilir.
 • Ücret: Kamp alanının kullanımı ücretsizdir.
 • Kamp Deneyimi:

  Şimşirlik Yaylası, çadır kampçıları tarafından tercih edilen sakin bir bölgedir. Ağaçlar arasında yer alan bu yayla, ferah piknik ve kamp deneyimleri sunar. Tesisin piknik masalarını kullanabilir, ateş yakmakta herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

  Sezgin abla, alanda her konuda yardımcı olmaktadır. Yiyeceklerinizi kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi tesisin köy evi lokantasında da yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Elektrik bulunması, kampçılara ek bir avantaj sunar.

  Toplu ulaşım araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır, bu nedenle özel araç kullanımı tercih edilir. Alabalık menüleri tatmayı unutmayınız.

  Doğayla iç içe, huzur dolu bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız, Şimşirlik Yaylası sizleri bekliyor. Unutulmaz anılar biriktirmek için hemen plan yapın!

Nerede ve Nasıl Gidilir

Ulaşım:

 • Kamp, Düzce’ye 17 km uzaklıktadır. İstanbul’a 217 km, Ankara’ya ise 235 km mesafededir. Samandere Şelalesi yolu üzerinde bulunan kamp, Şimşirlik Yaylası’na ulaşmadan 5 km önce yolun kenarında konumlanmıştır.

Adres
Samandere / Düzce
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 216 372 09 67
0 532 696 66 25
E-Posta
sezgin@simsirlik.net