Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı Kamp Alanı

Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı Kamp Alanı

İmkanlar

Elektrik
Kahvaltı Dahil
Otopark
Mangal Alanı
Mangal İzin
Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
WC
Açık Alan

Hakkında

Aydınpınar Şelaleleri, Düzce şehir merkezine yakın olması nedeniyle kamp için tercih edebileceğiniz yerlerden biridir. Aydınpınar ilçesine 3 km mesafede bulunan kamp alanı sahip olduğu doğası ve gür akan şelalesi ile ziyaretçilerine yaz aylarının sıcağında serinleyebilecekleri bir ortam sunuyor. Şelaleye ulaşmak için keyifli bir patika yoldan yürüyeceksiniz. Etrafınızda yemyeşil bitkiler eşliğinde yürürken her adımınızda şelalenin akan su sesi biraz daha artacak. Park alanı girişinde piknik yapabileceğiniz yerler mevcut. Buradan yeme içme ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ancak gece konaklamalı kamp atacaksanız gelmeden önce mutlaka alışverişinizi yapın.

Kamp Olanakları: WC, restoran, çadır kamp yerleri, şelale, mangal ve piknik yerleri ve yürüyüş parkurları mevcuttur. Elektrik ve duş gibi imkânlar bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Şahıs 5 TL, öğrenci 2,5 TL, bisiklet 5 TL, motosiklet 10 TL, otomobil ve kamyonet 15 TL, minibüs 45 TL, midibüs 80 TL, otobüs 135 TL, 1 ünite çadır 30 TL ve 1 ünite karavan 40 TL/günlük.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Yılankaya, 81100 Aydınpınar/Düzce Merkez/Düzce
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 536 777 86 26
0 542 255 39 04
Whatsapp Hattı Konuma Git