Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Tekir Köy Evi - Düzce - (Çevreye Duyarlı Tesis)

Tekir Köy Evi - Düzce - (Çevreye Duyarlı Tesis)

icon
“Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi bozulmamış doğası ve çevresindeki turizm potansiyelleri ile alternatif turizmin merkezi haline gelmiştir. Bu potansiyellerden biri de İlçe merkezine 7kmilometre mesafede bulunan Sazköy'dür. Geleneksel yaşam tarzıyla alternatif tatil arayanlar ve köy hayatı tecrübe etmek isteyenler için köy içinde bulunan ve Abhaz kültürel geleneğine göre yapılmış 90 yıllık Tekir Köy Evi konaklamak isteyenler için hizmet vermektedir.“

İmkanlar

Bungalov
Coğrafi İşaretli Ürün
Coğrafi İşaretli Ürün
Kahvaltı Dahil
Günlük Temizlik
Otopark
Wİ-Fİ
Çardak/Bank
Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
Evcil Hayvan İzin
Klima
Duş
WC
Açık Alan
Aile Salonu
Çadır

Hakkında

Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi bozulmamış doğası ve çevresindeki turizm potansiyelleri ile alternatif turizmin merkezi haline gelmiştir. Bu potansiyellerden biri de İlçe merkezine 7kmilometre mesafede bulunan Sazköy'dür. Geleneksel yaşam tarzıyla alternatif tatil arayanlar ve köy hayatı tecrübe etmek isteyenler için köy içinde bulunan ve Abhaz kültürel geleneğine göre yapılmış 90 yıllık Tekir Köy Evi konaklamak isteyenler için hizmet vermektedir.

Doğası ve bahçesinde bulunan çiftlik hayvanları, kışın yanan odun sobası, şömine başında yenen akşam yemekleri ve otantik havası ile gelenlerin beğenisini kazanmaktadır. Farklı damak tadı arayanlar için Abhaz yemeklerinin de sunulduğu Tekir Köy Evi, sessiz, sakin ve gürültüden uzak tatil yapmak isteyenler için mükemmel bir kaçış noktasıdır. İstendiğinde bahçede çadır ve karavan kampı, köy içi foto safari, doğa yürüyüşü alanları ile her dakikasına değecek bir tatil sunmaktadır.

Kaynaşlı, Düzce Ovası'nın doğu uzantısı olan bir vadi üzerinde kurulmuştur. Ulusal ve Uluslararası yolların kesiştiği İstanbul ve Ankara gibi iki metropolü birbirine bağlayan önemli merkezlerden biridir. Düzce’ye 15 kilometre mesafededir. 

 

Nerede ve Nasıl Gidilir

Düzce otogar ve merkezden kaynaşlı özel halk otobüsleri ile ilçe merkezine gelerek özel taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul yönünden gelenler; Düzce çıkışından sonraki Kaynaşlı gişelerinden otobandan çıkıp Bolu yönüne doğru yaklaşık 2 kilometre sonra sağda Sazköy ve Tekir Köy Evi tabelalarını takip ederek 4 kilometre kadar köy yolunda ilerliyoruz. Ankara yönünden gelenler; Bolu tünelini geçtikten sonraki Kaynaşlı gişelerinden otobandan çıkıp Bolu yönüne doğru dönüyoruz. Yaklaşık 2 kilometre sonra sağda Sazköy ve Tekir Köy Evi tabelalarını takip ederek 4 kilometre kadar köy yolunda ilerliyoruz.

Adres
81900 Sazköy/Kaynaşlı/Düzce
Kaynaşlı / DÜZCE
Telefon
0 380 545 21 21
0 542 241 76 34
E-Posta
tekirkoyevi@hotmail.com
Whatsapp Hattı Konuma Git