Düzce'ye Gelsene
>
>
>
>
>
Topuk Yaylası

Topuk Yaylası

icon
“üzce İli Kaynaşlı İlçesi Bıçkıyanı Köyü Mevkiinde bulunan Topuk Yaylası ve Göleti Düzce’ye 38 km mesafededir. Rakımı 1.280 m olan yayladan; Abant Gölü Tabiat Parkı, Odayeri Yaylası, Sinekli Yaylası ve Samandere Şelalesi Tabiat Anıtına ulaşım imkanı bulunmaktadır“

İmkanlar

Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
Büfe/Market
WC
Açık Alan
Çadır

Hakkında

Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Bıçkıyanı Köyü Mevkiinde bulunan Topuk Yaylası ve Göleti Düzce’ye 38 km mesafededir. Rakımı 1.280 m olan yayladan; Abant Gölü Tabiat Parkı, Odayeri Yaylası, Sinekli Yaylası ve Samandere Şelalesi Tabiat Anıtına ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Topuk Yaylasında ormanın kokusu, ardından göletle buluşan sarıçam, köknar, kayın ve gürgen ağaçlarının görüntüsü ile birlikte farklı birçok kuş çeşidinden doğa konseri dinleyerek, patika yollarda bisiklet, gölet çevresinde çadır kampı, trekking, foto-safari vb. aktiviteler yapılabilmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından, Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Resort & Sport tesisi 2011 yılında hizmete açılmıştır. 8 bin 091 m² inşaat alanı ile tamamı doğal ahşap malzemeden yapılan tesisin kullanım alanı, üzeri açık spor alanları ve bunlara bağlı ek tesislerle birlikte 8 bin 605 m²'yi bulmaktadır.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Topuk Yaylası
Adres
Bıçkıyanı/Kaynaşlı/Düzce
Kaynaşlı / DÜZCE
Konuma Git