Düzce'ye Gelsene

Fındık Dalı

Hakkında

Hakkımızda

Ana geçim kaynağı fındık olan memleketimiz çiftçilerinin yıl boyunca bin bir emekle yetiştirdikleri fındığa değer katmak ve onlarla birlikte refah ve huzur seviyesini arttırmak için yola çıkmış iki kadın girişimciyiz.

Bu girişim yolculuğumuzda; bilgi birikim ve deneyimlerimiz ile temellerini oluşturduğumuz markamız Fındık Dalı ile beraber, yaşadığımız ekolojik sisteme değer katmayı, gençlere ve kadın girişimcilere de ilham kaynağı olmayı hedefledik.

MİSYONUMUZ

Fındık yetiştiriciliğini üreticilerimizle beraber daha bilinçli tarım teknikleriyle yapmak. Bin bir emek vererek fındığını yetiştiren üreticilerimizden mahsullerini en taze haliyle alarak ürünlerine değer kazandırmak.

Üreticilerimize de doğru fiyat oranı sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Mikro aile işletmesi olarak kurduğumuz butik fındık işleme tesisimizde, modern makinalar aracılığıyla sağlıklı ve hijyenik ortamda üretim yaparak, sürekli iyileştirme ve yenilikçi yaklaşımımızla ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışı piyasalara pazarlamak ve müşterilerimizle güven ilişkisi temelli çalışmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve farklı ürünler geliştiren, Akçakoca Fındığını Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’ da tüketicilerle buluşturan, müşterilerin kendilerini mutlu hissedeceği ve zevkle tüketeceği ürünler üreterek sektörde en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Ayazlı Mahallesi Ereğli Caddesi No:137 AKÇAKOCA / DÜZCE
Akçakoca / DÜZCE
Telefon
0 533 554 66 81
E-Posta
info@findikdali.com.tr
Web Sitesi Konuma Git