Düzce'ye Gelsene

Krempark AVM

İmkanlar

Elektrik
Sinema
Otopark
Çocuk Aktiviteleri
Mescit
Güvenlik
Restoran/Cafe
Büfe/Market
Klima
Çocuk Alanı
Bakım Odası
WC
Açık Alan
Aile Salonu
Asansör
ATM

Hakkında

Açıldığı 31 Mart 2012 yılından bu Düzcenin tek Alışveriş Merkezi olması özelliğine sahip olan alışveriş Merkezi her yıl kendi değerini artırarak, stil sahibi, marka algısı yüksek, zengin damak tadına sahip lezzetler sunan, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kendini sürekli geliştirmiştir. Yüksek sosyal sorumluluk bilimci ile yola çıkan Alışveriş Merkezi Düzceye yepyeni bir soluk getirmek amacı ile Alışverişe anlayışına fark yaratan hizmetini ve seçkin markalarıyla tüketiciyle buluşturmaktadır.

Düzcenin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Krempark AVM 34500 metrekare kapalı alana sahip olup, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak gibi önemli illerimizin de yol güzargahı üzerinde bulunmaktadır.Alışveriş Keyfi 63 mağaza ve keoks alanlarıyla Giyim, ayakkabı, elektronik, ev tekstili, sağlık, optik, kozmetik, mücevher, kitap ve müzik alanlarında ürünler sunan onlarca farklı mağazasıyla birçok seçkin marka Krempark AVM 

misafirlerinin hizmetindedir. Yaşam Krempark AVMnin yaşam alanları arasında güzellik merkezi, erkek kuaför, süpermarket, terzi, ATM alanı, bebek odaları ve otoparkı sayılabilir. Ayrıca Krempark AVM, sürekli olarak düzenlediği sergiler, aktiviteler ve galalarla yılda ortalama 7,5 milyon ziyaretçi ağırlamaktadır.

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Kültür Mah. İstanbul Cad. No:1 Merkez / DÜZCE
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 380 514 46 46
E-Posta
info@krempark.com
Web Sitesi Konuma Git