Düzce'ye Gelsene

Pelemir Otel

icon
“Pelemir Otel 2011 yılında değerli misafirlerine kapılarını açmış bulunmaktadır.“

İmkanlar

Kahvaltı Dahil
Günlük Temizlik
Havuz
Spa
Otopark
Spor Salonu
Şezlong
Çocuk Aktiviteleri
Klima
Çocuk Alanı
Duş
WC

Hakkında

En İYi KALİTEDE HİZMET

Pelemir Otel 2011 yılında değerli misafirlerine kapılarını açmış bulunmaktadır. Modern, şık mimarisi ve butik hotel tasarımı ile Düzce’nin kalbinde hizmet veren Otel Pelemir; tarihi mekanları ve doğayı sizlerle buluşturuyor. Otel Pelemir iş veya tatil amaçlı seyahat eden misafirlere kişiye özel hizmet anlayışı ile ayrıcalıklı bir hizmet veriyor. Nezih ortamı, profesyonel ekibi, kusursuz hizmet anlayışı, huzur veren atmosferi ile Otel Pelemir’de kaldığınız süre boyunca kendinizi özel hissetmeye devam edeceksiniz… Tatilinizi; tarihi yerlerimizi, ilimizin keşfedilmemiş güzelliklerini, görerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Her detayında kalite ve şıklığın hissedildiği Otel Pelemir farklı konsepti ile sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaktır…

Evcil Hayvan Kabul Edilmez.

Çift Misafirlerimiz için Evlilik Cüzdanı Mecburidir.

2011  yılı temmuz ayında hizmete açılan Pelemir Otel; Düzce’de İstanbul yolu 3. km adresinde 13.060 metrekare arsa üzerinde kuruludur. Kapalı alanların tamamı 6.000 metrekare olup, kalan 7.060 metrekarelik kısım peyzaj ve otopark alanı olarak düzenlenmiştir.

Otelimiz ; Safranbolu evleri tarzında , 1 kral dairesi, 3 suit oda, 48 standart oda şeklinde ve 111 yataklıdır. Otel binaları 2’şer katlıdır. ayrıca 1 adet 750 kişi kapasiteli toplantı ve balo salonu ile 1 adet 1500 kişi kapasiteli düğün sarayı mevcuttur. Bunlara ait binalar ise tek katlıdır.

Ayrıca 2.000 metrekare alan üzerinde,yetişkinler için derinliği 160 cm , çocuk havuz derinliği 50 cm olan 310 metrekarelik yüzme havuzu,400 metrekare cafe, soyunma kabinleri ve çocuk parkı mevcuttur. Bu havuz bahçemizde yüzme , düğün , nişan , toplantı ve toplu yemekler düzenlenebilmektedir.

Otelimizde 150 kişilik restaurant 100 kişilik teras kış bahçesi mevcut olup,bu alanlarda yemekli–yemeksiz organizasyonlar yapılabilmektedir. 24 saat hizmet verebilen sauna ve fıtness alanları mevcuttur. Binalarımız doğalgazlı kalorifer sistemi ile ısıtılmakta ve tüm mekanlar klimalıdır. İçme suyu şehir şebekesi ve artezyenle temin edilmektedir. Standartlara uygun su arıtması mevcuttur. Otelimizin yapılışı ve işletmesi ile alakalı kanuni alınması gereken , tüm projeleri ve ruhsatları inşaat safhasından itibaren sırasıyla alınmış en son işletme ruhsatları alınarak faaliyete başlamıştır

Nerede ve Nasıl Gidilir

Adres
Çiçek Mah. Çakıroğlu Tesisleri No:12, D:1, 81100
Merkez / DÜZCE
Telefon
0 380 536 52 78
0 533 477 82 46
E-Posta
info@pelemirotel.com
Web Sitesi Whatsapp Hattı Konuma Git